Blog Copywritera – moje miejsce na skuteczny Content Marketing

Chcesz wiedzieć więcej o pracy Copywritera? Czytaj mój blog! Opowiem Ci kilka fajnych historii.

To mój blog o Copywritingu i moich przemyśleniach na temat reklamy i opowiadania historii. Napiszę co myślę o Copywritingu i marketingu internetowym. Przekażę Ci moje myśli i powiem, dlaczego Copywriter to zawód, który pokochałem. Bycie kimś więcej, niż piszącym teksty, to uczucie nie do opisania. Możliwość zaklinania słów, tasowania znaczeń, wyszukiwanie kontekstów i budowanie kształtu wypowiedzi, to jedynie nieliczne zadania, którym musi codziennie sprostać każdy z Copywriterów.

Nie myślę o znakach i prostej matematyce. W mojej głowie kłębią się niezliczone wiatraki słów i pojedynczych znaków, które muszę potasować, ułożyć i poukładać. Sprawić, aby stanęły przed Tobą na baczność i posłusznie wykonały swoje zadanie! Blog Copywritera, to również historie wzięte z życia. Jestem twórcą treści, ale również tylko człowiekiem, tatą, mężem i przedsiębiorcą.

Szukaj na blogu

Co robi Copywriter?

Co robi Copywriter?

Co robi Copywriter? Chcesz się dowiedzieć? Mógłbym powiedzieć, że siedzi i pisze dla Ciebie teksty. Jednak nie byłaby to do końca prawda. Mógłbym również stwierdzić, że wymyśla slogany, claimy i nowe nagłówki, które poruszą czytelników, a jego treści  sprawią, że...

czytaj dalej
Jak wybrać idealny szablon WordPress dla nowej strony internetowej?

Jak wybrać idealny szablon WordPress dla nowej strony internetowej?

Wybierasz nowy szablon dla strony WordPress? Oto co powinieneś wiedzieć o stronach internetowych! Posiadasz od jakiegoś czasu świetnego bloga lub stronę internetową, która wygląda po prostu dobrze. Chcesz jednak odświeżyć wygląd i w pewnym momencie decydujesz się na...

czytaj dalej

Dlaczego miałbyś czytać blog copywritera?

Bycie Copywriterem, to opowiadanie historii, które zainteresują odbiorców

Słowa należy traktować z szacunkiem – zaprosić do tańca i codziennie uwodzić! Słowa, których używasz na co dzień, będą Twoją wizytówką w internecie. Bez względu czy napiszesz ogłoszenie, tekst maila, artykuł czy słogan reklamowy. Słowa lubią być niezapowiedziane do stołu kreatywności, aby Twoi odbiorcy mogli skonsumować soczyste danie. Blog Copywritera powstał z myślą o młodych Copywriterach, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę i pragną dowiedzieć się czegoś więcej, zobaczyć jaka droga ich czeka i dlaczego bycie Copywriterem, to nie tylko pisanie tekstów, ale szereg wielu działań poznawczych i logicznych.

Gdy poznasz podstawy, przeczytasz teksty najlepszych Copywriterów na Świecie i dowiesz się, czym tak naprawdę jest Copywriting i o co w nim chodzi, przestaniesz pisać zapleczówki, klepać teksty za 1zł od tysiąca znaków i spróbujesz wyceniać swoją pracę z godnością – za projekt i czas poświęcony na stworzenie wartościowego contentu. Nie zachęcam Cię do marudzenia i wybierania klientów którzy płacą najwięcej. Zachęcam Cię, abyś dołączył lub dołączyła do grona Copywriterów, którzy potrafią uświadomić swoich klientów, że nie płaci się jedynie za czas poświęcony na napisanie tekstów – również za research i wiedzę, którą zdobywasz!

Masz pytania? Napisz do mnie :)