Chcesz zlecić mi pisanie? Szukasz Copywritera z błyskiem w oku i lotnym piórem?
A może WebDesignera? To świetnie! Trafiłeś idealnie!

Jestem Copywriterem. Piszę teksty. Tworzę slogany. Kreuję claimy dla marek i firm. Lubię się jednak rozwijać i to co widzisz na mojej stronie internetowej, to moja ewolucja. Uwielbiam gdy klienci mówią do mnie Copywriter lub Panie Zaklinaczu. Kocham również zdobywać wiedzę. Uwielbiam WordPress i grafikę wektorową, dzięki której mogę tworzyć niepowtarzalne projekty wizytówek, logotypy oraz inne projekty graficzne. Identyfikacja wizualna to nie tylko tworzenie grafiki, ale budowanie obrazu firmy. Szukasz kompleksowej usługi? U mnie otrzymasz ją od ręki. Poprowadzę Twój projekt od A do Z łącznie z copywritingiem SEO i pozycjonowaniem. To co? Jesteś gotowy? Możemy zaczynać już dzisiaj! Tylko napisz do mnie!

Kontakt ze mną jest bardzo prosty

Chcesz ze mną współpracować? Po prostu napisz do mnie lub zadzwoń. Jestem pewny, że dogadamy się beż używania niepotrzebnej ilości słów. Jak ludzie, którzy pragną stworzyć coś fenomenalnego, niepowtarzalnego i wyjątkowego. Kreatywność? Tak, znam to słowo. Mam jej pokłady, chociaż jest ono bardzo przereklamowane. To nie kreatywność mnie napędza do pracy. To pragnienie tworzenia. Kreowania rzeczywistości, a nie przyjmowania jej takiej, jaka jest.

 

Zadzwoń do mnie: 886788799

Chcesz ze mną porozmawiać? Po prostu do mnie zadzwoń. Omówimy Twój projekt, zapiszę najważniejsze informacje i zacznę działać najlepiej, jak potrafię! Napiszę do Ciebie maila z podsumowaniem rozmowy, abyś zapamiętał z kim rozmawiałeś!

Napisz maila: [email protected]

Wolisz napisać maila i przesłać do mnie swoje zapytanie oraz brief, dzięki któremu zrozumiem Twoją wizję? Nie ma sprawy! Napisz do mnie maila, zapoznam się z nim i zaproponuję najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i Twojego projektu!

Znajdź mnie na Facebooku!

Chcesz być na bieżąco z moimi realizacjami? Lubisz przesiadywać na Facebooku? Zapraszam Cię do polubienia mojego profilu. Nie tylko dlatego, że wrzucam swoje realizacje i udaję mądrzejszego, niż jestem. Postaram Cię również trochę rozerwać i sprawić, że uśmiechniesz się od czasu do czasu.

Szukasz czegoś więcej?

W przypadku, gdy nie znalazłbyś w mojej ofercie tego, czego szukasz, napisz do mnie również. Zapytaj. Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje oraz możliwości, więc postaram się spełnić Twoje oczekiwania. Wyznaję zasadę, że kto pyta, nie błądzi, więc śmiało możesz pytać. W końcu to Cię nic nie kosztuje, a wiele możesz zyskać.

Potrzebujesz wyceny? Napisz do mnie!

Pracuję jako Copywriter, ale prowadzę również agencję kreatywną Entaris Studio. Posiadam również markę Bezpieczny WordPress – dbamy o bezpieczeństwo Twojej strony internetowej WordPress w internecie. Jeżeli szukasz wyceny dla konkretnej usługi, wyślij do nas wiadomość poprzez formularz kontaktowy. Copywriting to jedynie początek współpracy ze mną. Zobacz co mogę Ci zaproponować! Z pewnością się dogadamy!

    FORMULARZ KONTAKTOWY

    Sprawdź co mogę Ci zaoferować

    Jeżeli szukasz specjalnej oferty przygotowanej tylko dla Ciebie – bardzo dobrze trafiłeś! Nigdy nie powielam schematów. Nie lubię kopiować i nie chcę, aby Twój projekt był taki sam, jak innego klienta. Lubię unikalność i wyjątkowość. To dwie cechy projektów zbudowanych na kreatywności.