NAZWA PROJEKTU: Vintage MinaGuitars
KRÓTKI OPIS PROJEKTU: Teksty na stronę WWW, grafika wektorowa, obsługa sklepu PrestaShop, marketing internetowy, Social Media, obsługa konta firmowego Allegro

OPIS WYKONANEJ PRACY: 
W ramach współpracy ze sklepem internetowym MinaGuitars zostałem poproszony o stworzenie tekstów na stronę sklepu internetowego, tekstów opisów produktów na Allegro, na potrzeby sklepu internetowego oraz pozycjonowania. Tworzyłem również artykuły na bloga sklepu oraz artykuły sponsorowane na potrzeby reklamy w jednej z gazet branżowych.  Stworzyłem nowy logotyp dla sklepu internetowego oraz infografiki, jak również inne grafiki na potrzeby sklepu oraz aukcji Allegro. Długofalowa współpraca polegała również na obsłudze sklepu internetowego PrestaShop, wraz z wdrożeniem nowego szablonu sklepu internetowego. Dodatkowo zostałem poproszony o prowadzenie konta Allegro, w ramach którego dodawałem nowe produkty dostępne w sklepie internetowym. Przez okres współpracy prowadziłem również fanpage na Facebooku w oparciu o wytyczne klienta. Współpraca polegała również na tworzeniu interakcji z klientami oraz obsłudze klientów sklepu przed oraz po zakupie towaru na sklepie internetowym.

STRONA WWW: MINAGUITARS.PL

MASZ DO MNIE PYTANIA? CHCESZ ZLECIĆ MI SWÓJ PROJEKT?

Napisz do mnie lub zadzwoń. Omówimy Twoje zlecenie i zaproponuję Ci najlepsze, możliwe rozwiązanie. Ze mną dogadasz się zawsze. Najbardziej zależy mi na owocnej współpracy!