KURS COPYWRITER
MASTERMIND

Naucz się myśleć jak Copywriter

i dobrze zarabiać na pisaniu tekstów

Cześć! Jestem Łukasz i stworzyłem dla Ciebie
Kurs Copywriter Mastermind!

Jeżeli masz dość tych wszystkich artykułów na temat zawodu. Jeśli nie masz ochoty czytać na blogach tekstów o tym, jak zostać Copywriterem. Jeśli nie chcesz słuchać, że:
„początkujący Copywriter nie może zarabiać dużych pieniędzy”
bo najpierw musisz zdobyć doświadczenie, ten kurs jest właśnie dla Ciebie.

COPYWRITER TO NIE TYLKO TWÓRCA TEKSTÓW

Jeżeli myślisz, że bycie Copywriterem sprowadza się tylko do pisania,
po tym kursie zmienisz swoje zdanie!

Gdy zaczynałem swoją przygodę jako twórca treści w internecie w 2005 roku, również myślałem, że wystarczy po prostu pisać. Byłem w tym dobry. Myślałem, że skoro potrafię stworzyć tekst, sprawdzę się jako Copywriter. Wtedy jeszcze mało kto wiedział kim tak naprawdę jest twórca treści. Copywriterów błędnie mylono z dziennikarzami, a wiele osób uważało, że teksty sprzedażowe i oferty dla klientów może napisać każdy, więc zazwyczaj pisały je mniej lub bardziej kreatywne: Pani Basia z recepcji albo Pani Jola – asystentka prezesa.

Tam, gdzie zawód był już znany, Copywriter był osobą, która tworzy reklamy, slogany reklamowe, claimy, zajmuje się namingiem i content marketingiem. Wtedy jeszcze nie znałem w ogóle tych pojęć. Prawdopodobnie Ty również nie słyszałeś o nich lub znasz tylko kilka z nich. A jeśli znasz je wszystkie, BRAWO! Możesz sobie pogratulować, bo posiadasz bardzo ważną wiedzę w zawodzie Copywritera!

 

BĄDŹ COPYWRITEREM
A NIE BYWAJ NIM!

Odkąd odkryłem, że mogę być pełnoetatowym Copywriterem i żyć z tego, co stworzę i napiszę, moje życie się odmieniło. Oczywiście nie od razu, ale z czasem mogłem normalnie opłacać rachunki i poczuć swobodę, pracując z domu!

Problemem wielu autorów tekstów internetowych, jest traktowanie swojego fachu jako praca dodatkowa. Jeżeli naprawdę myślisz o tym, aby zostać pełnoetatowym Copywriterem, musisz zacząć myśleć pełnoetatowo, a nie dorywczo.

Gdy pozbędziesz się myślenia, że pracujesz jako doklejka do pensji kelnera albo pracownika biurowego, Twoje postrzeganie zawodu zmieni się całkowicie. Będziesz wręcz zaskoczony efektem! Jeżeli chcesz tego, przeczytaj dalej…

NAUCZĘ CIĘ MYŚLEĆ, JAK ZAWODOWY COPYWRITER!

CHCĘ ZOSTAĆ COPYWRITEREM. POWIEDZ MI JAK ZACZĄĆ?

Pozwól, że powiem Ci coś ważnego. To taka moja rada dla Ciebie, która nie będzie Cię nic kosztowała, a może zmienić Twoją karierę. Przeczytaj proszę ten tekst i oceń sam, czy mam rację. To coś, czego z pewnością jeszcze nie wiedziałeś, a powiem Ci o tym zupełnie gratis!

Wiem, że interesujesz się pracą w branży jako Copywriter. Jeżeli tutaj jesteś, z pewnością chcesz zarabiać dobre pieniądze i nie przejmować się o swoją przyszłość. Chcesz? Zdradzę Ci tajemnicę! Nie potrzebujesz wcale współpracować z topowymi markami, aby dobrze zarabiać. Istnieje bardzo wiele firm, które bardzo dobrze zapłacą za pracę doświadczonego Copywritera, który wie co robi i zna dobrze swój zawód.

Jeżeli nauczysz się odpowiednio komunikować z odbiorcą, nic nie stanie Ci na przeszkodzie. Ok, ale czy wiesz tak naprawdę o co mi chodzi? Wiesz czym jest Copywriting i dlaczego jest od zawsze bardzo ważnym elementem sprzedaży i marketingu?

CZYM JEST TEN CAŁY COPYWRITING?

Pozwól, że zadam Ci bardzo ważne pytanie: Czy wiesz czym jest dialog? Czy chcąc przekazać komuś ważne informacje w cztery oczy lub pochwalić się nowym zakupem, rozmawiasz?

Komunikujesz się z ludźmi i przedstawiasz im swój punkt widzenia. Czasami Twoja opowieść jest nasycona emocjami lub próbujesz wytłumaczyć w prosty sposób swojemu znajomemu, w jaki sposób coś działa lub ułatwiło Ci życie.

Nawet nie wiesz lub nie zdajesz sobie z tego sprawy, że już jesteś Copywriterem, bo sprzedajesz w wąskim gronie rodziny lub przyjaciół produkt, lub usługę, zachwalając jej zalety. Gdy znajomy zapyta: „Gdzie to kupiłeś?” albo „Podeślij mi linka, to obczaję”, zwykle to obczajenie kończy się zakupem takiego produktu lub usługi.

Dokładnie tym jest Copywriting! To język komunikacji, którym powinni posługiwać się sprzedawcy i producenci.

JESTEM COPYWRITEREM. OD 10 LAT TWORZĘ TEKSTY, SLOGANY, HASŁA REKLAMOWE ORAZ NAMING DLA FIRM Z POLSKI I EUROPY

W swojej karierze spotkałem się z różnymi ludźmi, przedsiębiorcami oraz firmami, które miały różne potrzeby. Jednak największą z nich, była sprzedaż i osiągnięcie oczekiwanych efektów.

 

HEJ! JESTEM ŁUKASZ

Poznajmy się bliżej. Opowiem Ci kilka słów o sobie i mam nadzieję, że odwdzięczysz się tym samym. 

WYPASIONY KURS COPYWRITINGU!

Wszystko, co ode mnie otrzymasz, będzie pracowało na Twoją karierę Copywritera. 

Jeżeli pracujesz jako Copywriter w domu albo jesteś zatrudniony na etacie w agencji i chcesz zdobyć nową wiedzę i poznać inny punkt widzenia, zapraszam Cię na mój Kurs Copywriter Mastemind. Wiem dobrze, że Twoje oczekiwania są o wiele większe i chcesz wiedzieć, że wybór mojego kursu nie będzie dla Ciebie stratą czasu. 

Muszę Ci zadać jedno, bardzo ważne pytanie:
Czy praca na etacie w pełni Cię satysfakcjonuje?

Zarabiasz tyle, aby spokojnie siedzieć przy biurku w agencji reklamowej, nie przejmując się, że zabraknie Ci na coś pieniędzy albo nie będzie Cię stać na to czy na tamto? A może Twoja pensja nie różni się od tej, którą otrzymują etatowi pracownicy biurowi, a Ty oczekujesz zupełnie czegoś innego i chcesz wyzwolić swoją kreatywność?

Jesteś Copywriterem i lubisz zdobywać wiedzę?

Chcesz zostać freelancerem i szukasz dobrego kursu?

Świetnie! Jeżeli szukasz inspiracji i drogi, dzięki której zamienisz swoją pracę etatową na freelancing, z przyjemnością Ci w tym pomogę. Przeszedłem dokładnie taką samą drogę, jaką Ty zamierzasz podążać w tym momencie. Po co masz popełniać błędy i uczyć się na własnych porażkach i złych doświadczeniach?

Ze mną możesz pominąć ten krok i nauczyć się zarabiać jako Freelancer już od pierwszego dnia!