Cennik Copywriter – Pakiety Tekstów dla Ciebie

Dlaczego warto zamówić pakiety tekstów Copywriterskich?

Cennik Copywriter – Pakiety, to oferta dla wymagających! Cennik usług w pakiecie stworzyłem specjalnie dla klientów takich, jak Ty – poszukujących indywidualnego rozwiązania uszytego na miarę, a nie standardowych stawek, proponowanych każdemu. Z pewnością Twoje zlecenie wymaga stworzenia odpowiedniego cennika, dzięki któremu będziemy mogli określić zakres działań i zaprojektować dokładnie wszystkie elementy współpracy oraz jej etapy.

Dzięki pakietom na Copywriting ustalimy również cykliczną współpracę oraz harmonogram działań np. w przypadku dużej ilości opisów produktów w sklepie internetowym, prowadzenia kilku fanpage na Facebooku, czy zaplanowanym etapom rozbudowy strony internetowej o nowe funkcjonalności, gdy nie chcesz czekać miesiąca czy dwóch, aż powstanie cały projekt rozbudowanego portalu czy sklepu internetowego.

Copywriter Cennik - pakiety tekstów Copywriterskich

PAKIETY TEKSTÓW SEO – TO CI SIĘ OPŁACI!

Pakiety SEO to nie tylko możliwość ustalenia indywidualnej wyceny. Jeżeli potrzebujesz zamówić większej ilości tekstów np. 50, 60 czy nawet 100 tysięcy znaków, które chcesz rozplanować lub jeśli potrzebujesz dużej ilości opisów produktów w sklepie internetowym, zapytaj o pakiet usług. Nie będziesz musiał płacić jednostkowej ceny za jeden opis produktu lub kategorii, jak w przypadku kilku, czy kilkunastu opisów SEO. Dodatkowo zamówienie 1000 opisów w cenie jednostkowej, kosztuje naprawdę bardzo dużo. Wycena zamówienie w pakiecie, to niższe koszty i lepsze warunki umowy.

Chcesz zbudować stronę internetową, ale brakuje Ci środków na realizację dużego projektu lub potrzebujesz ją zbudować w kilku etapach? Nie musisz się tym przejmować – zaplanujemy wspólnie każdy etap realizacji, za który zapłacisz po wykonaniu każdego z nich. Dzięki temu budowa nowej strony internetowej lub rozbudowanego serwisu WWW nie będzie od razu kosztowała Cię kilku czy kilkunastu tysięcy złotych.

 

Cennik Copywritera – Pakiety, to prosta umowa i zaplanowany harmonogram realizacji Twojego zlecenia

Twoje zlecenie z pewnością jest niepowtarzalne i wymaga indywidualnego cennika, który uwzględni wszystkie aspekty naszej współpracy. Poniższy Cennik tekstów SEO, to wycena usług, który stworzyłem na podstawie własnego doświadczenia oraz wiedzy zdobytej podczas współpracy z klientami. Nie jest to jednak ostateczna oferta, którą mogę zaproponować każdemu. Nie wszystkie zlecenia są standardowe i nie każdy klient potrzebuje prostych rozwiązań.

Poniższy Copywriter cennik pakiety, to uproszczona wersja procedury wyceny i nie stanowi gwarancji identycznej wyceny dla Twojego zlecenia. Jeśli potrzebujesz dokładnych wyliczeń i ceny adekwatnej do skali Twojego projektu, wyślij do mnie wiadomość na adres: lukasz@zaklinaczslow.pl lub po prostu zadzwoń pod numer telefonu: +48 886788799 i powiedz mi czego potrzebujesz. W wiadomości mailowej napiszę Ci dokładnie czego potrzebuję, aby wycenić Twoje zlecenie oraz określę czas jego realizacji.

PAMIĘTAJ! Podane przeze mnie ceny są cenami netto. Rozliczam się na zasadzie faktury VAT. Do podanych kwot należy doliczyć podatek VAT. Istnieje również możliwość podpisania umowy o pracę, umowy o współpracę lub kontraktu między firmami B2B, w przypadku określenia stałej, cyklicznej współpracy z Twoją firmą.

[ps2id id='seo'/]

Cennik Copywritera – Pakiety tekstów idealne dla Twojego projektu

Cennik SEO Copywritingu w pakiecie, pozwoli Ci określić skalę zlecenia oraz zaplanować swój budżet. Jeżeli potrzebujesz stworzyć teksty SEO na stronę WWW pod SEO lub na kilka stron internetowych, chcesz zlecić mi prowadzenie bloga albo stworzyć SEO opisy produktów lub kategorii w sklepie internetowym, zapoznaj się z poniższymi pakietami. Copywriter cenniki pakiety, to tylko propozycja dla Ciebie zbudowania treści na stronie WWW lub sklepie internetowym lub zamówieniu cyklicznego budowania contentu abonamentowego.

A jeśli potrzebujesz czegoś więcej, po prostu napisz do mnie. Z pewnością znajdziemy idealne rozwiązanie i stworzę dla Ciebie indywidualny pakiet usług.

Szukasz czegoś więcej? Potrzebujesz indywidualnego pakietu?
Cennik pakietów Copywriterskich to dla Ciebie za mało?

Jeżeli poszukujesz indywidualnej wyceny pakietu tekstów, zapraszam Cię do kontaktu ze mną i ustalenia, jakiej ilości treści miałbym napisać.
Możesz również sprawdzić mój Cennik Copywritera i zamówić pozostałe usługi.

Cennik Copywritera – Pakiety – stworzony został, aby przybliżyć stawki oraz ustalić standardowe formy rozliczenia, w przypadku pojedynczych zamówień. Stanowią wyłącznie szacunkowe wyliczenia, stworzone na podstawie przykładowych zleceń. Szczegółowa wycena usług, jest sprawą indywidualną. Jeżeli poszukujesz dokładnej oferty, podstawą indywidualnej wyceny oraz przesłania oferty, jest brief wysłany na mój adres e-mail: lukasz@zaklinaczslow.pl. Wycena indywidualna będzie opierała się o dane oraz informacje, które zostaną zawarte w wiadomości mailowej. Jeżeli potrzebujesz tekstów na stronę WWW lub oferty pozycjonowania albo zbudowania nowej strony, lub sklepu internetowego, napisz czego dokładnie potrzebujesz.

Prześlij mi informacje, które uznasz za niezbędne do stworzenia oferty i realizacji Twojego zlecenia. Każde zlecenie, jest indywidualne. Podane ceny stanowią jedynie podstawę, która przybliży Ci mniej więcej ceny za wykonanie danego zlecenia. Aby poznać dokładną cenę, potrzebuję odpowiednich informacji!

PAMIĘTAJ! Podstawą rozpoczęcia ze mną współpracy, jest podpisanie stosownej umowy realizacji usług, która jest podstawą do rozpoczęcia przeze mnie jakichkolwiek działań. Jeżeli zależy Ci na dobrej jakości współpracy i szukasz konkretnych usług, wraz z wyceną realizacji usługi, prześlę Ci umowę do podpisania wraz z dokładnym określeniem tego, co będę dla Ciebie robił w ramach jej postanowień.

Jeśli po podpisaniu umowy i zatwierdzeniu działań, będziesz miał potrzebę zmienić jej warunki lub zaproponować mi więcej zadań, spiszemy odpowiedni załącznik do umowy, w którym spiszemy zakres dodatkowych prac w ramach zlecenia.

UWAGA! Podpisanie umowy gwarantuje przekazanie praw autorskich do zleceniodawcy oraz stanowi podstawę prawną do ewentualnych roszczeń wynikających z kradzieży lub kopiowania tejże treści. Umowę podpisuję w imieniu mojej Agencji – Entaris Studio, aby zapewnić Ci również możliwość wystawienia faktury VAT, jeżeli potrzebujesz takiego rozliczenia ze mną.