Zaklinacze, to moja prywatna twórczość, którą prezentuję właśnie tutaj

Jeżeli myślisz, że wiesz wszystko o swoim Copywriterze musisz wiedzieć, że on jeszcze nie jednym Cię zaskoczy. Zaklinacze to moje opowiadania, poezja, które piszę odkąd pamiętam i nie pamiętam, abym przestał kiedykolwiek pisać. Dlaczego to robię? Ponieważ wierzę, że pewnego dnia w końcu znajdę czas, aby część z mojej twórczości prywatnej wydać pod moim autorstwem.

 

Chcesz wiedzieć, o co tu tak naprawdę chodzi?

Zaklinacze to mój własny i osobisty sposób przedstawienia swojej osoby, poprzez tworzenie nowych światów, postaci oraz zdarzeń, ale to również moje osobiste przeżycia i obserwacje. Do mojej twórczości należą: liryka, proza, wyrwane z kontekstu myśli, własne poglądy oraz sentencje. Można powiedzieć, że to mój prywatny świat, skondensowany w małym woreczku, mieszczącym się w kieszeniach moich dłoni.

To świat, który tworzę odkąd pamiętam – zamknięty, hermetyczny i często niezrozumiały przeze mnie samego. Trwający pod wpływem emocji. Tworzony pod wpływem chwili. Jednak nigdy nie przekłamany, przekolorowany i odarty z realizmu. Zawsze pragnę przedstawiać własny świat w sposób, który dla mnie, jest odzwierciedleniem mojego jestestwa.

Bez względu na trendy, popędy i pragnienia ogółu. To ponadczasowe twory, dzięki którym potrafię się odnaleźć często we współczesnym świecie, który wypełniony jest po brzegi tematami. Wręcz wylewają się z niego. Jeżeli jesteś zainteresowany poznać mnie nieco bliżej, z innej strony, to zapraszam Cię do odbycia wędrówki po zakamarkach moich myśli.

Nie obiecuję, że będę chciał, abyś mnie zrozumiał, ale gdy tylko będziesz tego chciał, opowiem Ci o sobie. Zdam Ci relację z samego siebie i pokażę Ci, dlaczego to, czego nie rozumiesz, może być jedynym dla Ciebie zrozumieniem.

 

Szukasz doświadczonego Copywritera?

Nie jestem najgorszy ani najlepszy, najtańszy ani najdroższy. Mieszczę się we wszystkich normach i prawach poczucia gustu oraz smaku. Nie zedrę z Ciebie skóry i nie pogłaszczę Cię po ramieniu futrem z norek. Jeżeli Copywriter to dla Ciebie nie tylko osoba, która kopiuje i pisze jakieś tam teksty, odezwij się do mnie i sprawdź, dlaczego inni polecają mnie bez mrugnięcia powieką.