WordPress Premium

JEDYNA TAKA OFERTA NA RYNKU - KOMPLEKSOWY PAKIET WORDPRESS PREMIUM

Jeżeli masz pomysł na nową markę lub produkt, ale nie wiesz w jaki sposób tworzy się strony internetowe, pisze teksty na stronę i nie wiesz czym jest naming i copywriting, to dobrze trafiłeś! Moją ofertę kieruję do firm, oraz osób prywatnych, dla których najważniejsza jest kompleksowa obsługa od początku do końca. W ramach Pakietu Wordpress Premium oferuję stworzenie nazwy, rejestrację domeny, hosting na własnym serwerze lub hostingu klienta, konfigurację FTP, stworzenie firmowej skrzynki pocztowej pod wybraną domeną, instalację i konfigurację systemu Wordpress wraz z wybranym szablonem, stworzenie zakładek takich, jak: Strona główna, O firmie, Oferta, Kontakt, lub według wymagań klienta. Na dalszym etapie oferuję stworzenie głównego claimu dla marki lub produktu, copywriting - stworzenie treści na wszystkie podstrony witryny internetowej. Oferuję również zaprojektowanie logotypu marki lub produktu w oparciu o brief, oraz wybraną kolorystykę.

Ostatnim elementem współpracy jest stworzenie pełnej wizualizacji firmy lub wybranych elementów reklamowych takich, jak: ulotki, wizytówki, foldery, teczki, papier firmowy, koperty, karty podarunkowe itp. Wszystkie materiały zostaną przygotowane do druku zgodnie z wymogami, oraz wytycznymi drukarni, która zostanie wybrana przez klienta. Na życzenie możliwa jest wycena polecanej przeze mnie drukarni, dzięki czemu cały proces druku od A do Z będzie koordynowany całkowicie przeze mnie. Do Ciebie będzie należało wyłącznie opłacenie umówionej kwoty, którą ustalimy indywidualnie. 

OTO KILKA PROSTYCH KROKÓW DO TWOJEJ NOWEJ STRONY INTERNETOWEJ

 • Krok Pierwszy - Naming

  Każde nowe przedsięwzięcie podczas swoich narodzin prosi się o nowe imię. Bez niego nie będziesz w stanie zaistnieć w internecie i wykreować własnej idei. Stworzę prosto brzmiącą nazwę dla Twojej marki lub produktu, dzięki której będziesz mógł w naturalny sposób zaistnieć nie tylko w internecie, a Twoi klienci i odbiorcy będą się z łatwością identyfikować z Twoją marką. W oparciu o Twoje preferencje i brief, wykreujemy nazwę, która zapracuje na Twój sukces.

 • Krok Drugi - Hosting i Domena

  Aby zaistnieć w internecie, potrzebujesz zarejestrować adres dla swojej przyszłej strony internetowej. Pomogę Ci wybrać odpowiedni hosting i zarezerwować domenę internetową. Dzięki nim powstanie Twoja nowa, responsywna strona internetowa, która będzie zgodna z wszelkimi współczesnymi standardami i trendami. Pomogę Ci również założyć firmową skrzynkę pocztową.

 • Krok Trzeci - Koncepcja Strony

  Podczas tego etapu skonfiguruję dla Ciebie Wordpress, oraz wybrany szablon strony internetowej. Stworzymy zakładki takie, jak: Strona główna, O firmie, Oferta, Blog, Kontakt, oraz inne wybrane przez Ciebie. Jeżeli chcesz prowadzić swój blog osobisty, skonfiguruję dla Ciebie całą stronę w taki sposób, aby Twoi czytelnicy mieli dostęp do najświeższych informacji i poszczególnych działów na stronie głównej. Na tym etapie przygotujemy cały szkielet Twojej strony internetowej.

 • Krok Czwarty - Copywriting

  Napiszę dla Ciebie unikalne treści na stronę internetową, wyraźnie opisujące Twoją markę, produkt lub ideę, którą pragniesz przekazać. Oferuję skuteczny i niepowtarzalny copywriting, a to oznacza, że teksty na stronę, które dla Ciebie stworzę, będą wyjątkowe i niepowtarzalne. Jeżeli pragniesz dobrze sprzedać swoje produkty lub usługi, trafiłeś idealnie. Copywriting, to nic innego, jak sztuka sprzedaży tego, co oferujesz swoim klientom i odbiorcom.

 • Krok Piąty - Logotyp, Claim, Slogan

  Każde nowe przedsięwzięcie charakteryzuje odpowiednia identyfikacja wizualna, czyli logo. Tworząc logotyp dla swojej marki, zakreślasz pewną wartość, z którą Twoi odbiorcy będą się utożsamiać i rozpoznawać Cię. Dobrze zaprojektowane logo będzie dla Ciebie rozpoznawalnym znakiem. Warto również zadbać o claim dla Twojej marki, czyli główny slogan, który w jednym, krótkim zdaniu wyrazi Twoją markę. 

 • Krok Szósty - Wizytówki, Ulotki i inne materiały reklamowe

  Ostatnim krokiem tworzenia kompletnego wizerunku dla Twojej marki będzie stworzenie materiałów reklamowych takich, jak: wizytówki, ulotki, foldery, teczki, papier firmowy, oraz inne dokumenty, które będą Ci potrzebne do prowadzenia działalności. Oferuję Ci profesjonalną wizualizację graficzną, którą tworzę używając grafikę wektorową. Oznacza to, że wszystkie materiały będziesz mógł wydrukować w dowolnie wybranym przez siebie rozmiarze.

JAK ZACZĄĆ DZIAŁAC? TO PROSTE

 • Kontaktujesz się ze mną i przedstawiasz swój projekt

 • Po dogadaniu szczegółów podpisujemy umowę

 • Realizujemy wsystkie kroki wykonania Twojego nowego projektu zgodnie z umową

 • Na koniec spełniasz wszystkie warunki ustalone w umowie i już!

UWAGA! Przed podpisaniem umowy ustalany jest zakres działań. Wyceniam cały projekt, oraz ustalam czas potrzebny do jego wykonania. Jeżeli chciałbyś pominąć któryś z punktów wymienionych we współpracy, nie ma problemu. Możemy wykonać tylko część punktów opisanych w projekcie. To Ty wybierasz, które punkty zrezalizujemy.